Svědectví

Svědectví Lenka (chodící)

Šla som tam hlavne kvôli Tereze, s ktorou som prišla. Pretože ja ako zdravý človek si môžem ísť kam chcem, kde chcem, aj čo sa týka duchovného života si navyberam. Chcem ísť na omšu idem.

ČÍST VÍCE →

Svědectví Katka (Chodící)

Na první akci Vstaň a choď, podzimní duchoví obnovu 2019, jsem se dostala díky mé kamarádce Lucce. Lucka je několik let na invalidním vozíku, nebo, jak na Vstaň a choď
říkáme je jezdící. Přes internet se dozvěděla o Vstaň a choď a moc si přála jet.

ČÍST VÍCE →

Svědectví Lucka (jezdící)

Podzimní duchovní obnova – to byl pro mě nezapomenutelný zážitek. Cítila jsem se mezi vámi moc příjemně a doufám, že to není naposledy, co jsme se viděli. Po obnově mě stále zněl v hlavě jeden verš z Bible, který mám pocit, že přesně vystihl, co jsem na obnově prožívala:

ČÍST VÍCE →

Eva (chodící)

Když jsem byla na Katolické charismatické konferenci v Brně, tak mezi tipy na knížky, které stojí za přečtení, nabídkou na různé akce atd. jsem zaslechla, že nějaká skupinka lidí hledá „chodící dobrovolníky“…

ČÍST VÍCE →

Svědectví Katka (jezdící)

Moje první setkání s vírou bylo úplně nečekané, protože jsem měla jiný úmysl. Můj cíl bylo najít dobrovolníky. Říkala jsem si, že třeba v kostele, že ti lidi tam jsou přece takoví citliví a že se někdo možná chytí.

ČÍST VÍCE →

L. (chodící)

Pro mě bylo moje první Vstaň a choď opravdu něco výjimečného. Do té doby jsem vlastně neměl nikdy příležitost jednat s handicapovanými lidmi, v mém okolí nikdy nikdo takový nebyl. A z toho důvodu byl zkreslený i můj pohled na tyto lidí.

ČÍST VÍCE →