Svědectví Katka (jezdící)

Moje první setkání s vírou bylo úplně nečekané, protože jsem měla jiný úmysl. Můj cíl bylo najít dobrovolníky. Říkala jsem si, že třeba v kostele, že ti lidi tam jsou přece takoví citliví a že se někdo možná chytí. Smůla, nikdo se nechytil. Ale místo toho jsem v kostele zakotvila já. Začala jsme pravidelně chodit do kostela v Ostravě – Pustkovci, kde jsem zároveň našla kamarády a začal se mi otvírat trochu nový a jiný pohled na svět.

 

Během té doby, jsem přemýšlela o křtu, protože jsem cítila nadšení a touhu. A tak jsem v roce 2007 přijala křest. Před několika lety jsem jezdila na letní tábory BOCCIA, ale čas letí a roky přibývají, a tak jsem tábory vyměnila za krásné duchovní obnovy. Dozvěděla jsem se o letní obnově Vstaň a choď a díky tomu, že bylo přihlášeno dostatečné množství „chodících“, jsem mohla jet také.

 

Vždy na této krásné akci poznávám spoustu lidí, s kterými jsem dokonce podnikla i cestu do Madridu na Celosvětové setkání mládeže a do Krakowa. V roce 2014 jsem se přemístila do farnosti v Třebovicích, kde jsem přijala svátost biřmování a kde stále chodím díky osůbkám, které pro mě chodí.

 

Zrovna jsem se vrátila ze čtvrté duchovní obnovy, která jako vždy přetékala čistou láskou, a kde jsem během týdne pochopila, že to je Boží láska, která nás spojuje a díky ní se vnímáme navzájem jako dary a stáváme se jednou obrovskou Boží rodinou. Díky za každého z vás 😀 !