Starodávné kapesní hodiny v písku

PODZIMNÍ SETKÁNÍ V OTCOVĚ SRDCI

modlitba - ilustrační obrázek27. – 29. září 2019

Milí VSTAŇCHOĎÁCI !

Ještě v nás plápolá oheň, ohýnek nebo alespoň plamínek z letní obnovy a máme možnost znovu se zastavit a „přiložit na oheň“. Navazujeme také na náš společný seminář OTCOVO SRDCE (loňský listopad) a březnové jednodenní setkání V OTCOVĚ SRDCI.

Zveme vás na SPOLEČNÝ VÍKEND V SEDLIŠTÍCH, který chceme prožít v blízkosti Otce, vzájemně se obdarovávat, povzbuzovat a inspirovat.

Na programu budou chvály, adorace, přímluvné modlitby, rozhovory, skupinky, kavárna, spánek, téma dne, a možná taky tanec, malba, kreativita…

 

 
 

PŘÍJEZD: PÁTEK 27. ZÁŘÍ – SEDLIŠTĚ – KULTURNÍ DŮM, mezi 17. a 18. hodinou

Bus: ze zastávky Ostrava-Hranečník k nám jede bus s koncovým číslem 383 v 16.20 a 17.20 hodin, případně ze zastávky Ostrava ÚAN bus 387 v 18.25 hodin, taky jedou autobusy z Frýdku.

Svoz: nabízíme svoz od vlaku Ostrava hlavní nádraží v 17.30 hodin, případně taky z Frýdku Místku
Brno: je předjednáno velké auto z Archy – podrobnosti ještě doladíme

UBYTOVÁNÍ: obdobně jako v srpnu – dům u Svojánků + škola. Se stany nepočítáme, jen kdyby se chtěl někdo zocelit, pak stan není problém :-).

SEBOU: spacák, trička VaCH, kdo chce – hudební nástroj, prapor
a pak ještě taky něco … otevřete si přílohu – DOPIS.pdf a čtěte prosím …

JÍDLO: začínáme páteční večeří v 18 hodin, končíme nedělním obědem ve 12.30 hodin, k dispozici bude nezbytná kavárna, kterou můžete obohatit domácími produkty 🙂

PLATBA: podle vašich možností 200 až 700 korun. Pro koho by byly peníze překážkou, prosím, dejte mi vědět.
Ideální je platba předem na účet č.: 485 259 5399 / 0800 – použijte variabilní symbol 222, do zprávy pro příjemce napište své jméno. Možné je taky platit hotově při příjezdu.

PŘIHLAŠOVÁNÍ otevřete zde: přihláška V Otcově srdci září 2019

Prosíme, potřebujeme pár lidí do přípravného týmu, kteří se k nám připojí už v pátek dopoledne nebo během pátku. Kdo můžete, ozvěte se prosím, děkujeme. Může to být i ten, který na víkend nepojede, ale chce pomoct s přípravou.

 
Můžete se těšit na sebe navzájem, na kapelu (menší), na modlitební tým, který už znáte – s. Lída, Jana P., Radek P., Pavel Ř., Lenka a Milan. Hoxarovi samozřejmě nebudou. 🙂 Ale i tak to bude skvělý tým. 🙂

A TĚŠME SE NA VŠE, CO PRO NÁS CHYSTÁ NÁŠ MILUJÍCÍ NEBESKÝ OTEC !
Těšíme se na každého z vás. Požehnaný čas !
Milan a Lenka